SPOLEČNOST REFERENCE PODPORUJEME KE STAŽENÍ KONTAKTY

Naše služby   »   AKCE MĚSÍCE

Připravili jsme pro Vás /registrované zákazníky/ s našimi obchodními partnery, výrobci a předními distributory elektromateriálu, anténních - kamerových systémů, požárních hasicích přístrojů a hlásičů požárů měsíční akce, které jak se domníváme Vám finančně uspoří nemalé finanční prostředky. Pečlivě sledujte naše akce, které jsou pravidelně zveřejňovány na našich internetových stránkách, v našem newsletteru /zdarma zasílaný registrovaným uživatelům/ a u našich seriózních obchodních partnerů.    
 
Registrace k využití slevy, akce a k bezplatnému odebírání newsletteru /našeho elektronického časopisu zasílaného na e-mail/
 

Akce měsíce - 15% Revize el. zařízení a revize hromosvodné soustavy.

Naše společnost Vám nabízí výše uvedenou slevu na revize el. zařízení /především na vnitřní společné prostory/ dle ČSN 341390 a revizi hromosvodné soustavy dle ČSN 34 1390 a EN 62 305. Tato sleva se vztahuje na rodinné domy, vlastníky SVJ a všechna bytová družstva. Tato sleva ve výši 15% z naší celkové ceny je uplatněna při podepsaní zakázky v daném měsíci nad 12.500,-Kč bez DPH. Sleva se nesčítá a není ji možné jakkoli kombinovat.

 
Akce měsíce -10% Úsporné LED / obyčejné a pohybové osvětlení/ ve společných prostorách obytných domů.

Naše společnost Vám nabízí výše uvedenou slevu na úsporné LED pohybové osvětlení /české a německé výroby/ ve společných prostorách domu. Tato sleva se vztahuje na rodinné domy, vlastníky SVJ a všechna bytová družstva. Tato sleva ve výši 10% z naší celkové ceny je uplatněna při podepsaní zakázky v daném měsíci nad 10.000,-Kč bez DPH. Sleva se nesčítá a není ji možné jakkoli kombinovat.

 
Akce měsíce -5% Všechny naše služby, které realizujeme a Vám nabízíme.

Naše společnost Vám nabízí výše uvedenou slevu na komplexní elektroinstalace elektromontáže montáže hromosvodů a patřičné revize. Sleva se vztahuje také na anténní systémy - rozvody TV pro SVJ a BDO, bezpečnostní i domovní kamerové systémy a bytové protipožární systémy / bezpečnostní tabulky, hasicí přístroje, nouzové osvětlení/ v domě. Součástí slevy jsou drobné stavební práce a malířské - lakýrnické služby. Na požádání náš horolezec v rámci patřičné slevy také naistaluje sítě a bodce proti ptactvu / holub, racek, jiřička/. Sleva se nesčítá a není ji možné jakkoli kombinovat.
 
 
TOP FIRMA
               Obyvatelé       Facebook       Youtube       Twitter       Okresní hospodářská komora ČR       Záruka kvality       Živá firma
Právní ujednání     |     2023 © Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.