SPOLEČNOST REFERENCE PODPORUJEME KE STAŽENÍ KONTAKTY

Společnost

Společnost Bavanet.cz navazuje na rodinnou tradici obnovenou roku 1992 a to fyzickou osobou pana Václava Bašuse. Právní subjekt byl založen na základě požadavků a poptávky klientů k spolehlivému partneru pro vnitřní rekonstrukci panelových domů. Tyto vnitřní rekonstrukce domu /komplexní elektroinstalační práce včetně anténních satelitních systémů, vstupních portálů s kamerovými systémy … atd/ jsou převážně realizovány v návaznosti na celkovou revitalizaci domu.
 
Klademe také důraz na odborné školení našich zaměstnanců a subdodavatelů a to ve věci BOZP a PO. Neustále sledujeme vývojové trendy v oboru a zařazujeme je do naší nabídky jako produkty, materiály a technická řešení. Při realizování zakázek dokážeme uspokojit náročné požadavky jak malých, tak i velkých zákazníků, neboť se pravidelně účastníme veškerých seminářů či odborných výstav na kterých čerpáme odborné zkušenosti.
 

Zásady společnosti:

Společnost najdete v centru města Příbram /cca 40 minut autem od Prahy/ na adrese: 261 01 Příbram 1, Riegrova 56. Od svého vzniku spolupracuje s řadou významných stavebních firem, bytových družstev, společenství vlastníků jednotek, soukromých a státních institucí především ve Středočeském kraji. Společnost je ze zákona pojištěna u Kooperativa pojišťovna, a.s. - Vienna Insurance Group. Jednatelem společnosti Bavanet.com je jediná osoba a to pan Václav Bašus, který má dlouholeté zkušenosti v podnikatelském prostředí a to nejen v České republice.
 
TOP FIRMA
               Obyvatelé       Facebook       Youtube       Twitter       Okresní hospodářská komora ČR       Záruka kvality       Živá firma
Právní ujednání     |     2023 © Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.