SPOLEČNOST REFERENCE PODPORUJEME KE STAŽENÍ KONTAKTY

Naše služby   »   HROMOSVODY A REVIZE

Naše nabídka v oblasti montáží hromosvodných soustav vychází dle platného souboru norem ČSN EN 62 305 a odborných oprav – rekonstrukcí stávajících hromosvodných soustav dle ČSN 34 1390 a revizí hromosvodu.


Neustále sledujeme vývojové trendy v oboru a zařazujeme je do naší nabídky, jako produkty, materiály a technická řešení. Při realizování zakázek dokážeme uspokojit náročné požadavky jak malých, tak i velkých zákazníků, neboť se pravidelně účastníme veškerých seminářů či odborných výstav, na kterých čerpáme odborné zkušenosti výrobců hromosvodného zboží. Výhradně odebíráme od předních výrobců hromosvodného zboží či přepěťových prvků, kteří vlastní ty nejlepší evropské reference. Máte tak jistotu, že Vy a Váš majetek je 100% ochráněn. Mezi takové společnosti patří: DEHN + SÖHNE, OBO BETTERMANN, SALTEK, TREMIS, KOPOS KOLÍN a dalších společností.


Disponujeme celou řadou certifikátů a platnými osvědčeními předepsanými zákonem a to včetně certifikátu bezpečnosti práce. Společnost je pojištěna proti neúmyslným škodám (třeba při zemnění soustav – narušení kabelových či jiných tras). Nenecháváme tedy nic náhodě a při poskytování služeb klademe důraz na individuální přístup, komplexnost a především na rychlost a kvalitu odborného provedení.


Provádíme tyto odborné práce:

• Odbornou montáž hromosvodů, jak pasivních, tak i aktivních
• Revize hromosvodů, (měření soustavy a vystavení revizní zprávy)
• Opravy a rekonstrukce původních hromosvodných soustav
• Uzemnění hromosvodné soustavy včetně výkopových prací
• Výškové práce pomocí plošin či jiné techniky


Pro více informací navštivte naše odborně zaměřené stránky www.bleskosvod.cz.

Navrhujeme vždy nejvhodnější variantu pro daný objekt. Věříme, že v případě Vašeho zájmu nás budete kontaktovat na lince 777 680 352.
TOP FIRMA
               Obyvatelé       Facebook       Youtube       Twitter       Okresní hospodářská komora ČR       Záruka kvality       Živá firma
Právní ujednání     |     2023 © Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.