SPOLEČNOST REFERENCE PODPORUJEME KE STAŽENÍ KONTAKTY

Naše služby   »   KAMEROVÉ SYSTÉMY

Uzavřené kamerové systémy patří v dnešní době mezi nejúčinnější a nejvíce používané prostředky ochrany majetku v průmyslové a komerční činnosti. Z jednoho stanoviště lze prostřednictvím kamerových systémů střežit rozsáhlé komplexy budov, monitorovat a zaznamenávat pohyb osob ve střeženém prostoru a dodatečně identifikovat pachatele trestné činnosti.

Hlavní funkce kamerových systémů:
• Prevence kriminality
• Identifikace osob a majetku
• Dohled nad technologickými postupy a dodržování bezpečnosti práce

Analogové kamerové systémy:

Analogové kamery se vyznačují velice dobrým poměrem výkon /kvalita/cena. Výhodou analogových kamer je velký výběr různých typů kamer. Obrazy z kamer se svedou pomocí koaxiálních kabelů, datových kabelů, optických kabelů, mikrovlnných spojů ke zpracování do digitálního záznamového zařízení. Obraz je primárně ukládán na pevný disk a dále je vysílán například pomocí web serveru do sítě LAN/WAN. Tento analogový signál je samozřejmě z důvodu omezené úložné kapacity rekordéru a přenosovým možnostem sítě LAN/WAN komprimován.

IP kamerové systémy:

Tyto systémy jsou založeny na digitalizaci videosignálu. Pro snímání se používají síťové (IP) kamery. Tyto kamery vycházejí z analogových kamer, oproti nim jsou však vybaveny mechanismy pro přenos a zpracování videosignálu v digitální podobě. Každá síťová kamera má určitou IP adresu, s jejíž pomocí lze zařízení jednoznačně identifikovat na síti. Videosignál je přijímán počítačovými stanicemi, na nichž je pomocí specifického programového vybavení zobrazován nebo zaznamenáván. Síťové kamery lze bez jakýchkoli převodníků přímo připojit do ethernetové sítě a pomocí webového prohlížeče k ní přistupovat odkudkoli. Velmi kvalitní IP kamery pak mají i megapixelové rozlišení a kvalita je tak daleko lepší, než u analogových kamer. Lze tak jednou kvalitní IP kamerou nahradit několik analogových. Nevýhoda oproti analogovým kamerám je, že se nevyrábí tolik variant kamer, jako u analogových typů.


Navrhujeme vždy nejvhodnější variantu pro daný objekt. Věříme, že v případě Vašeho zájmu nás budete kontaktovat na lince 777 680 352.
TOP FIRMA
               Obyvatelé       Facebook       Youtube       Twitter       Okresní hospodářská komora ČR       Záruka kvality       Živá firma
Právní ujednání     |     2023 © Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.