SPOLEČNOST REFERENCE PODPORUJEME KE STAŽENÍ KONTAKTY

Naše služby   »   ELEKTROINSTALACE A REVIZE

Provádíme montáže, opravy a údržbu vyhrazených elektrických zařízení a to včetně kompletních rozvodů elektroinstalace. Samozřejmostí je dodávka pohybového osvětlení, nouzového osvětlení, rozvaděčových skříní, zásuvek …atd. pro všechny typy bytových, panelových domů a samostatných bytů.

Specializujeme se především na elektroinstalace v bytových domech (na výměnu elektroměrových skříní, kamerových systému, dorozumívací techniky - zvonků, anténních a satelitních rozvodů, opravu, montáž a revizi hromosvodu a patřičnou periodickou údržbu). Realizace provádíme na klíč tj. vč. zednických, malířských, popř. úklidových prací. Samozřejmostí je komunikace s rozvodnými závody ČEZ a jiných dotčených společností. Součástí naší nabídky je možnost využití bezúročného splátkového kalendáře po dobu záruky na provedené dílo což uvítají majitelé domů, kteří nedisponují celkovou patřičnou hotovostí.

Revize elektroinstalace ve společných prostorách domu

Dle platné ČSN musí provozovatel vyhrazeného elektrického zařízení zajistit provedení pravidelné revize tohoto zařízení v předepsaném intervalu. Interval revizí společných prostor obytných panelových domů je v rozmezí 3 až 5 let. Naše firma Vám nabízí komplexní provedení revizí elektroinstalace za příznivé ceny. K revizím Vám vypracujeme kalkulaci na odstranění závad zjištěných při revizi. Zákazníkům, kteří od naší firmy budou požadovat provedení dalších revizí (hromosvodu) nabídneme zajímavé slevy.

Výchozí revize elektroinstalace:

Tato revize elektroinstalace nebo revize elektrorozvodů se většinou provádí u nové elektroinstalace. Výchozí revize elektroinstalace bude následně zapotřebí například při kolaudaci. Pro nové odběrné místo, kde bude následně umístěn elektroměr, bude zapotřebí výchozí revize elektroinstalace odběrného místa PRE nebo ČEZU. Při předložení této výchozí revize elektro a Vaší přihlášky k odběrnému místu Vám bude osazen elektroměr.

Periodická revize elektroinstalace:

Tato revize elektroinstalace nebo revize elektrorozvodů se provádí dle normy ČSN 33 1500 viz níže lhůty revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů do 1000 V. Revize elektroinstalace se nejčastěji provádějí po 3 letech. Periodickou revizí elektroinstalace se zjišťuje celkový stav elektroinstalace a elektrorozvodů. Při zhoršení stavu elektroinstalace a následné zjištění závad, které se musí odstranit, aby se zachoval bezpečný chod elektroinstalace a elektrorozvodů do budoucna a tím předešlo k úrazům elektrickým proudem.

Mimořádná revize elektroinstalace:

Tato revize elektroinstalace nebo revize elektrorozvodů se provádí po úpravách nebo opravách elektroinstalace. Většinou tyto revize budou vyžadovány při kolaudaci nebo u kontroly jiného správcovského institutu. Touto revizí elektro se zjišťuje celkový stav opravené elektroinstalace a jestli elektroinstalace bude schopna bezpečného provozu. Navrhujeme vždy nejvhodnější variantu pro daný objekt. Věříme, že v případě Vašeho zájmu nás budete kontaktovat na lince 777 680 352.
TOP FIRMA
               Obyvatelé       Facebook       Youtube       Twitter       Okresní hospodářská komora ČR       Záruka kvality       Živá firma
Právní ujednání     |     2023 © Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.